Cristiano Ronaldo eleştirilerin hedefinde

Portekizli süperstar Cristiano Ronaldo, acımasızca eleştirilmekten kurtulamıyor.

Manchester United ve Real Madrid efsanesi, Al Nassr formasıyla açılış golünü atma şansını değerlendiremedi. Ancak ilerleyen dakikalarda Suudi Arabistan ekibi için beraberlik golünü kaydetti.

Ronaldo, 93. dakikada Al Fateh ile 2-2 berabere kaldıkları maçta penaltıdan golü bularak skoru eşitledi.

Goal.com’daki habere göre, Suudi ekibi adına ilk resmi golünü atan Portekizli süperstar, eleştirilerden kurtulamadı. Çünkü 37 yaşındaki yıldızın en ufak bir başarısızlığında bile pusuda bekleyen birçok kişi var.

Ronaldo, direkten dönen vuruşunun ardından maç anında okların kendisine dönmesine engel olamadı.

“RESMEN BİTİK…”

Pozisyonda topu hangi köşeye göndereceğine karar veremedi ve net bir golü kaçırdı. Taraftarlar, kaçırdığı golün ardından Ronaldo’nun sonunun geldiğini düşünmekte gecikmedi.

Taraftarlar, sosyal medyada “Bitik olabilir.” diye yazarken ve şu yorumları yaptılar: “Ronaldo pek iyi durumda değil. Nasıl yani? Resmen bitik…”

AFP’ye göre Ronaldo, yılda 200 milyon Euro değerinde rekor bir anlaşma imzaladı. Bu bedelin, oyun tarihinde kazanılan en yüksek maaş olduğu anlaşılıyor. Ronaldo’nun Manchester United ile yaptığı sözleşme, Piers Morgan ile yaptığı röportajın ardından feshedilmişti.

Dünya Kupası’nın ardından, Suudi ekibi Al Nassr ile sözleşme imzaladı. Eşi benzeri görülmemiş maaşı göz önüne alındığında, Al Nassr’ın Ronaldo’dan çok şey beklediği açık.

Bu yüzden Portekizli süperstar, net bir pozisyon kaçırdığı anda acımasızca eleştirilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası  - Mesafeli Satış Sözleşmesi

Me Training Club mobil uygulamamızı hemen indir.

X