EVDE ANTRENMAN PROGRAMI

4 AYLIK EVDE ANTRENMAN PROGRAMI

EVDE SİZE ÖZEL ANTRENMAN PROGRAMI
EKİPMANLI ANTRENMAN PROGRAMI
EKİPMANSIZ ANTRENMAN PROGRAMI
VİDEO DESTEKLİ ANTRENMAN PROGRAMI
SUPPLEMENT PROGRAMI
DANIŞMANLIK HİZMETİ

EVİNİZDEKİ EKİPMANA GÖRE ANTRENMAN PROGRAMI

Tamamiyle size özel olarak hazırladığım antrenman programını evinizdeki ekipmanlara göre planlıyorum. Her kas grubunu çalıştıracak şekilde ve amacımıza yönelik olarak çıkarıyorum. İlk işlem olarak size form gönderiyorum bu formlarda size daha etkili bir liste hazırlayabilmemiz adına sizden bilgi alıyoruz. Evinizdeki yada iş yerinizdeki ekipmanımız varsa resmini veya videosunu sizden istiyorum. sonrasında size özel listeler hazırlanıyor.

HAREKET VİDEOLARI

Programınızda bulunan hareketleri videolu şekilde hazırlayıp size gönderiyorum. Programımızdan daha fazla verim alabilmek ve hareketlerimizi nizami bir formda yapıp olası sakatlıkların önüne geçebilmek adına evde antrenman programında video desteği sağlamaktayım.

DANIŞMANLIK HİZMETİ

Üyelik süresince WhatsAp üzerinden iletişimde kalıyoruz. Haftalık olarak sizlere bilgi paylaşımı yapmaktayım. Aklınıza takılan herşeyi bana sorabilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş sağlamaktayım.

DİYETİSYEN DESTEĞİ

Kaydınızı yaptıktan sonra diyetisyenimiz sizlerle iletişime geçiyor. Bilgileri aldıktan sonra size özel elinizdeki imkanlara, iş hayatınıza ve yaşam koşullarınıza uygun amacınıza yönelik beslenme listenizi hazırlıyor.

Hemen başlamak için iletişime geçebilirsiniz.

X