NBA Draftı 2023 | Memphis Grizzlies, Tarık Biberovic’i seçti

NBA DRAFTI’NDA SEÇİMLER

İlk tur

1. Spurs Victor Wembanyama (Metropolitans 92)

2. Hornets Brandon Miller (Alabama)

3. Blazers Scoot Henderson (G League Ignite)

4. Rockets Amen Thompson (Overtime Elite)

5. Pistons Ausar Thompson (Overtime Elite)

6. Magic Anthony Black (Arkansas)

7. Wizards Bilal Coulibaly (Metropolitans 92)

8. Pacers Jarace Walker (Houston)

9. Jazz Taylor Hendricks (Central Florida)

10. Thunder Cason Wallace (Kentucky)

11. Magic Jett Howard (Michigan)

12. Mavericks Dereck Lively II (Duke)

13. Raptors Gradey Dick (Kansas)

14. Pelicans Jordan Hawkins (Connecticut)

15. Hawks Kobe Bufkin (Michigan)

16. Jazz Keyonte George (Baylor)

17. Lakers Jalen Hood-Schifino (Indiana)

18. Heat Jaime Jaquez Jr. (UCLA)

19. Warriors Brandin Podziemski (Santa Clara)

20. Rockets Cam Whitmore (Villanova)

21. Nets Noah Clowney (Alabama)

22. Nets Dariq Whitehead (Duke)

23. Blazers Kris Murray (Iowa)

24. Mavericks Olivier-Maxence Prosper (Marquette)

25. Pistons Marcus Sasser (Houston)

26. Pacers Ben Sheppard (Belmont)

27. Hornets Nick Smith Jr. (Arkansas)

28. Jazz Brice Sensabaugh (Ohio State)

29. Pacers Julian Strawther (Gonzaga)

30. LA Clippers Kobe Brown (Missouri)

İkinci tur

31. Celtics James Nnaji (FC Barcelona)

32. Nuggets Jalen Pickett (Penn State)

33. Timberwolves Leonard Miller (G League Ignite)

34. Kings Colby Jones (Xavier)

35. Bulls Julian Phillips (Tennessee)

36. Bucks Andre Jackson Jr. (Connecticut)

37. Nuggets Hunter Tyson (Clemson)

38. Celtics Jordan Walsh (Arkansas)

39. Hawks Mouhamed Gueye (Washington State)

40. Lakers Maxwell Lewis (Pepperdine)

41. Hornets Amari Bailey (UCLA)

42. Wizards Tristan Vukcevic (Partizan Mozzart Bet Belgrade)

43. Blazers Rayan Rupert (NZ Breakers)

44. Spurs Sidy Cissoko (G League Ignite)

45. Grizzlies Gregory Jackson II (South Carolina)

46. Hawks Seth Lundy (Penn State)

47. Pacers Mojave King (G League Ignite)

48. Clippers Jordan Miller (Miami)

49. Cavaliers Emoni Bates (Eastern Michigan)

50. Thunder Keyontae Johnson (Kansas State)

51. Nets Jalen Wilson (Kansas)

52. Suns Toumani Camara (Dayton)

53. Timberwolves draft Jaylen Clark (UCLA)

54. Kings Jalen Slawson (Furman)

55. Pacers Isaiah Wong (Miami)

56. Grizzlies Tarik Biberovic (Fenerbahce Beko)

57. Warriors draft Trayce Jackson-Davis (Indiana)

58. Bucks Chris Livingston (Kentucky)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası  - Mesafeli Satış Sözleşmesi

Me Training Club mobil uygulamamızı hemen indir.

X