pAKET ÜCRETLERİ

image1

image2

image3

image4

uzaktan eğitim PAKETLERİ içeriği

3 Aylık Uzaktan Eğitim Süreci

image5

3 aylık süreç boyunca Whatsapp üzerinden iletişimde kalıyoruz. Spor salonunuzda hoca yoksa yada var ama sizinle ilgilenmiyorsa işte tamda bu noktada devreye giriyoruz. Sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Size Özel Antrenman Programı

image6

Antrenman programınız sizden aldığım bilgiler doğrultusunda size özel olarak gelişiminiz için en iyisini çıkarıyorum. Programlar kişiye göre günleri set ve tekrarları ve sistemleri olmak üzere değişkenlik göstermektedir. Programlarımız görselli değildir.

Size Özel Beslenme Listesi

image7

Size özel beslenme listeniz hazırlanıyor. Kilo alma, kilo verme, yağsız kas kütlesi arttırma ve definasyon üzerine listeler ne gerekiliyorsa çıkartılıyor. 

Evde Antrenman Programı

image8

Spor salonuna gitmeye imkanınız yada vaktiniz yoksa üzülmeyin. Sadece bir çift dumbbell temin edin ve evde vücut yapıp sağlıklı ve formda olmak için hazır olun. Çünkü ev ortamında çalışmak için programlarınızı yazıyorum.

SixPack Antrenmanı

image9

Karın kası programınız 3 aylık uzaktan eğitim süreci paketinizin içinde dahil olarak size hazırlanıyor. Eğer isterseniz ayrı olarakta ev ortamında yapılabilecek hareketler veriliyor. 

Nasıl Satın Alabilirim?

image10

Takımımıza dahil olmak istiyorsanız yapmanız gereken bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçip hesap bilgilerini istemeniz. Ödemeyi eft/havale şeklinde yaptıktan sonra sizden gerekli bilgiler istenecektir. Para iadesi yapılmamaktadır.

MEsaj gönder

6 AYLIK UZAKTAN EGITIM PAKETI

6 AYLIK UZAKTAN EĞİTİM İÇERİĞİ

Uzaktan Eğitim almayı düşünenler daha uzun vadeli daha başarılı değişimler elde edeceği 6 aylık uzaktan eğitim paketinde Antrenman programınız 3 kez degismektedir ve beslenme listeniz ise 2 kez degisiyor. İstediginiz zaman whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ve haftaiçi 11:00-20:00 saatleri arası telefon ile arayıp görüşme saglayabilirsiniz. Aklınıza takilan seyseyleri sorup ogrenebilirsiniz. 2 ayda bir durum değerlendirmesi yapılıp ölçüleriniz istenmektedir ve programlarınız hazırlanmaktadır. Uzun vadeli bu süreçte daha başarılı bir şekilde değişimler elde edebiliriz.


Hemen başlamak için verdigim numaradan iletişime geçebilirsiniz.

0530 159 3853

SUPPLEMENT PLANLAMASI

EĞITIM PAKETINI SATIN ALDIKTAN SONRAKI SÜREÇ NASIL OLUYOR?

3 veya 6 aylık eğitim programimizi satin aldıkaldıktan sonra whatsapp uzerinden ve ya mail üzerinden nasıl iletisimde olmamızı isterseniz bunu size bırakıyorum. Sizden gerekli bilgiler isteniyor kısaca boy, kilo antrenman geçmişi hakkında bilgi, herhangi bir rahatsızlığınız varmı, eski çalışma programınız ölçüleriniz ve vücut resminiz gibi bilgileri sizden istiyorum.


Ardından programınız en geç 2 gün icerisinde hazırlanıyor ve size gönderiliyor. Programları her öğrencime ayri ayri özel olarak hazırladığım için resimsiz bir şekilde sadece isimlerini ve set sistemlerini yazarak göndermekteyim. Istediginiz her an benimle iletişime geçebilirsiniz ve sorularınızı sorabilirsiniz. En kisa sure icerisinde size dönüş sağlayıp yardımcı oluyorum. 3 ay içerisinde programlarınız 2 kez değişiyor ve vücut fotografi ölçü bilgilerinizi sizden rica ediyorum. Programlarımı uyguladığınız takdirde kesinlikle sonuç alacağınızı garanti ediyorum.

0530 159 3853
image11

3 AYLIK ANTRENMAN PROGRAMI

 E-Book  99₺

Kas kütlesini arttırmak isteyenler bu e-book tamda sizlere göre.
İleri seviye programdır yeni başlayanlar için uygun değildir.
İçerisinde resimli ve detaylı anlatım mevcuttur.
Toplamda 25 sayfadır.
İçeriğinde beslenme programı yada whatsapp danışmanlık dahil değildir. Sadece ağırlık programı vardır.