Uzaktan Eğitim

UZAKTAN EĞİTİM TANITIM VİDEOSU

UZAKTAN EĞİTİM PAKETLERİ İÇERİĞİ

     6 Aylık Uzaktan Eğitim Süreci

6 aylık süreç boyunca Whatsapp üzerinden iletişimde kalıyoruz. Spor salonunuzda hoca yoksa yada var ama sizinle ilgilenmiyorsa işte tamda bu noktada devreye giriyoruz. Sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Size Özel Antrenman Programı

Antrenman programınız sizden aldığım bilgiler doğrultusunda size özel olarak gelişiminiz için en iyisini çıkarıyorum. Programlar kişiye göre günleri set ve tekrarları ve sistemleri olmak üzere değişkenlik göstermektedir. Programlarımız görselli değildir.

Diyetisyenden Size Özel Beslenme Listesi

Size özel beslenme listeniz hazırlanıyor. Kilo alma, kilo verme, yağsız kas kütlesi arttırma ve definasyon üzerine listeler ne gerekiliyorsa çıkartılıyor.

Evde Antrenman Program

Spor salonuna gitmeye imkanınız yada vaktiniz yoksa üzülmeyin. Sadece bir çift dumbbell temin edin ve evde vücut yapıp sağlıklı ve formda olmak için hazır olun. Çünkü ev ortamında çalışmak için programlarınızı yazıyorum.

SixPack Antrenmanı

Karın kası programınız 3 aylık uzaktan eğitim süreci paketinizin içinde dahil olarak size hazırlanıyor. Eğer isterseniz ayrı olarakta ev ortamında yapılabilecek hareketler veriliyor.

Nasıl Satın Alabilirim?

Takımımıza dahil olmak istiyorsanız yapmanız gereken bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçip hesap bilgilerini istemeniz. Ödemeyi eft/havale şeklinde yaptıktan sonra sizden gerekli bilgiler istenecektir. Para iadesi yapılmamaktadır.

6 AYLIK UZAKTAN EĞİTİM İÇERİĞİ

Uzaktan Eğitim almayı düşünenler daha uzun vadeli daha başarılı değişimler elde edeceği 6 aylık uzaktan eğitim paketinde Antrenman programınız 3 kez degismektedir ve beslenme listeniz ise 2 kez degisiyor. İstediginiz zaman whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ve haftaiçi 11:00-20:00 saatleri arası telefon ile arayıp görüşme saglayabilirsiniz. Aklınıza takilan seyseyleri sorup ogrenebilirsiniz. 2 ayda bir durum değerlendirmesi yapılıp ölçüleriniz istenmektedir ve programlarınız hazırlanmaktadır. Uzun vadeli bu süreçte daha başarılı bir şekilde değişimler elde edebiliriz.

Hemen başlamak için iletişime geçebilirsiniz.

 

Ödeme yapıldıktan sonra kayıt işleminiz yapılıyor. Öncelikle size form göndermekteyim bu formları detaylıca dolduruyorsunuz. Sonrasında vücut fotoğrafı gönderiyorsunuz. Tüm bilgilerinizi aldıktan sonra programlarınız en geç iki gün içerisinde size teslim ediliyor. Evde yada kısıtlı imkanlı bir yerde antrenman yapacaksanız ekipmanlarınızın resmini yada videosunu sizlerden istiyorum.

Programlarınız hedefinize, yaşam koşullarınıza ve beslenme konusunda bütçenize uygun olarak yazılmaktadır.

Gizlilik Politikası  - Mesafeli Satış Sözleşmesi

Me Training Club mobil uygulamamızı hemen indir.

X